همایش «نوجوانان و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی» در فرهنگسرای ملل برگزار می‌‎شود
|۱۱:۱۹,۱۳۹۳/۴/۱۵| بازدید : 456 بار

 

همایش«نوجوانان و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی» که قرار بود همزمان با روز ملی ادبیات کودک در فرهنگسرای ابن‌سینا برپا شود، در فرهنگسرای ملل برگزار می‌شود.

اشکان حاجی عبداللهی، دبیر همایش«نوجوانان و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی» با اعلام این خبر گفت: قرار بود این همایش در فرهنگسرای ابن‌سینا برگزار شود اما مکان برگزاری همایش به فرهنگسرای ملل تغییر کرد. در این برنامه برنامه‌های دو قوه مقننه و مجریه در ارتباط با نوجوانان تشریح و از نوجوانان فعال در حوزه ادبیات، هنر، مداحی و تجوید و تفسیر قرآن تجلیل می‌شود.

به گفته دبیر همایش «نوجوانان و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی» درباره سخنرانان این برنامه گفت: شهیندخت مولاوردی، مشاور رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به تشریح برنامه‌های دولت در ارتباط با نوجوانان می‌پردازند.همچنین رئیس فراکسیون کودک و نوجوان و اعضای کمیسیون فرهنگی و آموزش و تحقیقات مجلس هم در این برنامه حضور دارند.

حاجی عبداللهی در پاسخ به این‌که چرا کانون پرورش فکری یا انجمن نویسندگان کودک و نوجوان در این همایش حضور ندارند گفت: ما با کانون نامه‌نگاری کرده‌ایم و آنها هنوز اعلام حضور نکرده‌اند اما با انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، هیچ ارتباطی نداشتیم.

همایش «نوجوانان و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی»، دوشنبه 16 تیرماه از ساعت 17  در فرهنگسرای ملل برگزار می‌شود.

خبرگزاری مهر

 

 

اخبار مرتبط :

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
ارسال نظر
نظرات کاربران
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ثبت گزارش

ورود

نام کاربری (ایمیل) :
کلمه عبور :
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
کاربر جدید هستید ؟ ثبت نام در تارنما